Wymiana szafy ze stylistką w Galerii Łomianki

Do tej pory personal shopping kojarzył się raczej z usługą dostępną dla osób bogatych. Z racji ceny takiej pomocy mało kto mógł sobie pozwolić na korzystanie ze wsparcia profesjonalnego stylisty przy komponowaniu swoich codziennych stylizacji i oglądaniu kolejnych witryn sklepowych. Na szczęście Galeria Łomianki zmienia zupełnie zasady oferując darmowe usługi swojej stylistki.

Zakupy z profesjonalną stylistką to znane od lat rozwiązanie. Dokładnie w taki sposób zapełniają swoje szafy gwiazdy, które na spacer po sklepach wybierają się zawsze w towarzystwie zaufanej ekspertki w kwestii modowych nowinek i trendów. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że wsparcie stylistki jest nieocenione również dla osób pracujących poza branżą rozrywkową, np. na eksponowanych stanowiskach.

Dla kogo pomoc stylistki?

Niejedna prawniczka, menedżerka czy specjalistka wysokiej klasy pracująca na co dzień w korporacji swój wysmakowany i dopracowany w każdym calu styl i perfekcyjnie dobrane ubrania zawdzięcza nie tylko własnemu gustowi, ale właśnie regularnej współpracy ze stylistką. Usługa personal shopping, czyli zakupy w towarzystwie ekspertki, która doradza w wyborze ubrań, butów i dodatków to dobre rozwiązanie, które pozwala kupować rzeczy najlepszej jakości i tak dobrane, aby tworzyły wiele udanych zestawień z tym, co już mamy w szafie. Jest to zatem usługa absolutnie dla każdego!

Dlaczego warto?

Usługa posiada wiele zalet. Zacznijmy od tego, że korzystając ze wsparcia stylistki podczas zakupów ominiemy różnego rodzaju pułapki, jak np. modne, ale niepasujące do naszej sylwetki kroje, zupełnie nietwarzowe kolory, czy aktualne hity, które zaraz wyjdą z mody. Stylistka podpowie nam, jak dobrać odpowiednią odzież, która najlepiej pasuje do naszej sylwetki, typu urody i preferowanego stylu ubierania się. Istotne jest również to, że stroje zostaną dobrane do naszych potrzeb, usuniemy więc ryzyko, że idąc po marynarkę do pracy wyjdziemy z zakupów w centrum handlowym z idealną parą szpilek. Więcej na https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

One Comment Add yours

  1. domlux pisze:

    Zawsze podchodziłam do tego zawodu z dystansem, ale w zasadzie, czemu nie, bardzo ciekawy artykuł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *