Pensjonat w Karpaczu- niezapomniany wypoczynek w zasięgu Twoich rąk

W dzisiejszych czasach, w których zdecydowana większość z nas prowadzi szybkie tempo życia, odpoczynek, relaks, oderwanie się od trosk dnia codziennego to niezbędne wartości do utrzymania zdrowia psychicznego. Nic więc dziwnego, że pensjonat Karpacz, znany pod nazwą Leśny Dwór, cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona turystów. Przyjrzyjmy się ciekawemu obiektowi z bliska. 

Gdzie jest Karpacz? Urokliwa miejscowość Polski 

Karpacz jest jednym z najbardziej znanych i lubianych miast zlokalizowanych w województwie dolnośląskim. Uważane za jedno z największych perełek turystycznych naszego kraju. Miejscowość zlokalizowana w Sudetach Wschodnich zachwyca polskich, jak i zagranicznych turystów niespotykanymi atrakcjami turystycznymi, perfekcyjnym dostosowaniem do gości odwiedzających miasto, jak również niezwykle smaczną kuchnią. Co jednak najważniejsze, Karpacz znajdujący się w dolinie rzeki Łomnicy, zlokalizowany w Karkonoszach, u stóp szczytu znanego jako Śnieżka, zachwyca przepięknymi, górskimi widokami. Wśród najpopularniejszych zabytków w Karpaczu z całą pewnością można wymienić Świątynie Wang, Schronisko „Samotnia”, schronisko „Strzecha Akademicka” i wiele innych. Nic więc dziwnego, że Karpacz pensjonaty cieszą się tak dużą popularnością i zainteresowaniem wśród licznego grona osób, które szukają wyjątkowo atrakcyjnych lokalizacji na mapie naszego kraju. 

Leśny Dwór – pensjonat w Karpaczu otwarty dla wszystkich 

Karpacz pensjonat o nazwie Leśny Dwór to miejsce dedykowane dla rodzin z dziećmi, seniorów, jak również singli. Pensjonat prowadzony jest przez rodzinę, która przeniosła się z Cieszyna. Początkowo obiekt działający od 1860 roku funkcjonował pod niemieckim szyldem „Die Waldhaus Waimar”. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie i charakterze przepełnione jest niezwykłą pasją i miłością do gór. 150- letnia tradycja prowadzenia obiektu hotelarsko- gastronomicznego, sprawiła, że dziś pensjonat wpisuję się w upodobania najbardziej wymagających gości. Każdy pokój to połączenie nowoczesności, które idzie w parze z maksymalnym komfortem. Wysokiej klasy wyposażenie, pierwszorzędna czystość, i zapierające dech w piersiach widoki, które rozpościerają się z okien, to gwarancja satysfakcjonującego wypoczynku. 

Na terenie obiektu znalazła się restauracja „Mamma Mia”. To miejsce pełne smaku, w którym można najeść się do syta, jak również skosztować najbardziej wykwintnych, włoskich smaków, bez konieczności wyjazdu do Włoch. Najlepsze wypieki pochodzące z lokalnej piekarni „mio Padre”, wyjątkowa pizza, to tylko kilka pyszności, które czekają na gości pensjonatu. 

Wejdź na stronę internetową https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/o-nas, zapoznaj się z aktualną ofertę, i wybierz dla siebie i swoich bliskich idealną propozycję na wymarzony urlop, weekend tylko we dwoje, czy długo wyczekiwane wczasy dla całej rodziny. Postaw na sprawdzone rozwiązania, a z całą pewnością nie będziesz mógł żałować podjętej decyzji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *