Atrakcje w Galerii Łomianki dla małych i dużych

Atrakcje w Galerii Łomianki dla małych i dużych

Galeria Łomianki to centrum handlowe, które od 2012 roku cieszy się sporą popularnością, wciąż dopasowując swoją ofertę do wymagań klientów. To nowoczesny obiekt, który zbudowano w położonej niedaleko od Warszawy miejscowości Łomianki. W pobliżu znajduje się Kampinoski Park Narodowy. Galeria oferuje to, co każde centrum handlowe i znacznie więcej, gdyż nastawiona jest w dużym stopniu na organizację wydarzeń i eventów dla różnych grup odbiorców, zarówno od święta jak i na co dzień. Więcej na temat obiektu i oferty szczegółowej można dowiedzieć się na https://galerialomianki.pl.

Teatrzyki

Dzieci zazwyczaj nudzą się w trakcie odwiedzania galerii handlowych lub są niesforne z nudów i pobytu w nowym otoczeniu. Oferta Galerii Łomianki jest przystosowana tak, by najmłodsza grupa odbiorców mogła spędzić miło i pożytecznie czas w obiekcie. Dla dzieci przygotowano specjalne teatrzyki tematyczne, gdzie mogą uczestniczyć w magicznych i niezwykłych przygodach, za każdym razem w innej historii.

Lekcje

To jednak nie są takie nudne i męczące lekcje, które kojarzymy ze szkoły. W galerii mają regularnie spotkania z doświadczonymi lektorami, którzy zapoznają dzieci z nowymi językami w formie zabawy interaktywnej. Do wyboru jest angielski i francuski. To świetny pomysł na pierwsze kroki w kierunku językoznawstwa.

Zakupy

Galeria Łomianki oferuje oczywiście ogromny wybór usługodawców, sklepów galanteryjnych, odzieżowych, spożywczych i wielu innych. Znajdziemy tu sklepy firmowe, sieciówki czy drogerie kosmetyczne. Wszystko, czego możemy potrzebować i chcieć z pewnością damy radę nabyć w tym miejscu. Znajdziemy tu także wiele sklepów spożywczych i punktów gastronomicznych, zarówno uroczych kawiarenek i barów z fast-foodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *