Po czym poznać dobrego elektryka?

Najłatwiej jest skorzystać z usług osoby, która ma dobre opinie, a sprawdzić to możemy teraz dużo łatwiej niż kiedyś korzystając z Internetu. Opinia naszych znajomych, rodziny, czy sąsiadów także może pomóc nam przy wyborze. Ważne jest to, żeby taki fachowiec sprawdził się u nas w domu. Zazwyczaj nie szukamy go przed wystąpieniem usterki, tylko dopiero po szkodzie. Wtedy może zmylić nas pośpiech i nerwowość w poszukiwaniu.

Po pierwsze bezpieczeństwo, ale nie tylko…

Gdy zatrudnimy elektryka, poczucie bezpieczeństwa jest najważniejszym kryterium. Zatrudniany przez nas fachowiec musi mieć aktualne uprawnienia, jeśli chodzi o wykonywanie, jak i pomiar instalacji. To musimy sprawdzić w pierwszej kolejności. Dzięki temu nasz fachowiec będzie mógł dokonać wpisu w dzienniku budowy, a my nie będziemy mieć dodatkowych problemów z załatwieniem formalności z dostawą prądu.
Gdy elektryk ma uprawienia oczywistą sprawą jest to, że będzie umiał wykonać instalację zgodnie ze sztuką budowlaną i umową z nami. Ważne jest to, że nie musimy obawiać się o to, że porazi go prąd, który dodatkowo może wywołać pożar w naszym domu. Osoba z uprawnieniami nie pozwoli sobie na takie fundamentalne błędy.

Załatwianie formalności

Nasz świeżo zatrudniony pracownik elektryk w Krakowie nie powinien mieć problemów z załatwianiem formalności w zakładzie energetycznym. Dotyczy to zarówno podłączenia prądu, jego poboru w trakcie budowy, a następnie zgłoszenia gotowego domu do zamieszkania albo uzyskania pozwolenia na jego użytkowanie. To wszystko wymaga podpisania umowy z dostawcą na dostarczenie prądu w tańszej, mieszkaniowej taryfie. Elektryk z prawdziwego zdarzenia nie będzie miał z tym kłopotu i w mig załatwi całą „papierologię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *