Zabawa w małopolskim – najlepsze opcje

Małopolska to rozrywkowa mekka, niezależnie od tego, w jakich atrakcjach gustujemy. Możemy tutaj przebierać w lokacjach do zwiedzenia, znajdziemy ciekawe trasy wycieczkowe i nieszablonowe rozrywki, jak axe thowing w Krakowie, czyli rzucanie siekierami lub eventy.

Zator

W miejscowości Zator w województwie małopolskim znajduje się największy park rozrywki rodzinnej w kraju — Energylandia. Zajmuje powierzchnię ponad 26 hektarów i posiada aż pięć stref tematycznych, odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych. Wśród nich mamy: Bajkolandię, Strefę Ekstremalną, Strefę Familijną, Waterpark oraz Show. Każda ze stref oferuje zupełnie inny rodzaj zabawy dla odmiennej grupy wiekowej lub całej rodziny. Bajkolandia to rozrywka dedykowana dla najmłodszych. W Strefie Familijnej znajdziemy atrakcje dla całej rodziny, zaś w Strefie Ekstremalnej będzie czekała rozrywka dla osób o mocnych nerwach. W Show cała rodzina może podziwiać sztuki teatralne, pokazy motocrossowe, akrobatykę i wiele innych. Waterpark to rozbudowana strefa wodna ze zjeżdżalniami i basenami. Dodatkowo Energylandia imponuje rozbudowanym kącikiem gastronomicznym, gdzie przeróżne smaki oferuje kilkadziesiąt lokali.

Inwałd

W niewielkiej miejscowości Inwałd znajduje się ogromny park tematyczny, Inwałd Park. Składają się na niego cztery oddzielne części o zupełnie innym charakterze – Dinolandia, Ogród Jana Pawła II, Warownia Inwałd i Park Miniatur. W ofercie jest w sumie kilkadziesiąt atrakcji. W Parku Miniatur odbędziemy podróż przez Australię, Chiny, Polskę, Grecję, Włochy i Meksyk, podziwiając zabytki świata w pomniejszonej skali przez. W Dinolandzie spotkamy prehistoryczne bestie – małe i duże dinozaury. W Warowni przeniesiemy się do średniowiecznego zamku, zaś w Ogrodach Jana Pawła II udamy na długi spacer w przepięknym otoczeniu kwiatów i zieleni.

Kraków

W Krakowie czeka wiele atrakcji. Można poświęcić cały dzień na zwiedzanie zamku królewskiego — Wawel lub lokalnych, zabytkowych kościołów i muzeów. Można także udać się meleksem na zwiedzanie miasta lub w rejs z Krakowa do Tyńca. Na szukających czegoś więcej czeka pełna rozrywek mapa Krakowa dla bardziej wtajemniczonych — przystanek pierwszy muzeum automatów, gdzie zagramy na starych automatach do gier. Potem udamy się na odrobinę szaleństwa, czyli do axe throwing clubu. Możemy tutaj porzucać siekierami do celu — to dużo lepsze od standardowej strzelnicy. Więcej o axe thowing w Krakowie przeczytamy na stronie organizatora atrakcji https://www.madaxe.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *