Krakowska strzelnica na światowym poziomie

Kraków znalazł nową atrakcję przyciągającą, jak magnes zagranicznych turystów. O dziwo nie jest to żadne muzeum. Nie jest to również modny klub, a którym grają gwiazdy. Obiektem, który staje się coraz bardziej popularny wśród obcokrajowców jest strzelnica – Cracow Shooting Academy. Okazuje się, że shooting guns in Krakow wyrasta na największą atrakcję Krakowa i okolic. Wiele agencji turystycznych oferuje weekendowe wypady do Krakowa połączone ze strzelaniem. Zagraniczni klienci korzystają z takich opcji bardzo chętnie, bo omija ich zupełnie organizacja takiego wyjazdu. Wszystko: rezerwacja terminu na strzelnicy, rezerwacja odpowiedniego pakietu strzeleckiego, transport do Krakowa i na miejscu, znalezienie dodatkowych atrakcji znajduje się w gestii agencji. Takie wyjazdy są na pewno droższe, niż niezorganizowane, ale klienci z Niemiec czy Anglii doceniają komfort. Co ich czeka po dotarciu na miejsce?

Profesjonalny obiekt, profesjonalne zaplecze, profesjonalny personel

Strzelnica została przygotowana do przyjęcia dużej liczby gości. Zresztą bardzo często odbywają się tu imprezy, eventy, spotkania integracyjne. Stanowiska strzeleckie są odpowiednio przygotowane. Przed rozpoczęciem strzelania goście zostają wyposażeni w elementy chroniące oczy i uszy, czyli nauszniki i specjalne okulary. Ogromną wagę przykłada się tutaj do bezpieczeństwa. Goście mają do swojej dyspozycji kilkadziesiąt krytych stanowisk przeznaczonych do strzelania kulowego na 25 metrów i na 50 metrów. Na terenie strzelnicy można znaleźć także oś strzelecką na 100 metrów, ale to już wyzwanie dla bardziej zaprawionych w bojach strzelców. W sezonie letnim można spędzić czas na otwartych stanowiskach strzeleckich.

Zaplecze gospodarcze, bar, miejsce na grilla i ognisko, a nawet sala konferencyjna. Organizatorzy przewidzieli wszystko. Jeśli wybiera się tu większa, zorganizowana grupa, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na terenie obiektu zorganizować piknik strzelecki lub innego rodzaju imprezę.

Tutejsi instruktorzy są najlepszą rekomendacją strzelnicy. To ludzie, dla których strzelectwo jest prawdziwą pasją. Swoim zamiłowaniem do broni palnej zarazili już niejedną osobę. Ogromna wiedza, doświadczenie praktyczne, umiejętności dydaktyczne, przede wszystkim zaś ogromna otwartość na potrzeby klientów strzelnicy. Kadra strzelecka Cracow Shooting Academy to z pewnością jeden z jej największych atutów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *