Jak stylowo oświetlić ogród?

Dni robią się coraz dłuższe i cieplejsze. Wraz z nadchodzącą wiosną, niecierpliwie czekamy aż będziemy mogli urządzić w ogrodzie letnie przyjęcie. Jeśli w naszym ogrodzie znajduje się altanka, grill czy miejsce na ognisko warto zadbać o to by te elementy były odpowiednio oświetlone. A może jesteśmy posiadaczami tarasu? Ten też możemy w ciekawy sposób oświetlić.

Pochodnie i świece- by uzyskać romantyczny nastrój

Jeśli chcemy by w naszym ogrodzie było stylowo, warto zastanowić się nad pochodniami i świecami. To ciekawy sposób na oświetlenie poszczególnych miejsc w ogrodzie. Na rynku znajdziemy pochodnie elektryczne zasilane prądem stałym- mogą być one ustawione obok murowanego grilla czy przy altance.

Solarny łańcuch lamp

Jeśli chcemy oświetlić dach altany w stylowy sposób możemy użyć do tego łańcuch lamp solarnych. To świetny pomysł jeśli zależy nam na uzyskaniu ciekawego efektu. Światło nie jest zbyt intensywne, uzyskamy więc efekt stylowego półmroku.

Donice, które świecą

Ciekawy efekt wizualny dają oświetlane donice. Nie dość, że mogą być punktem świetlnym, zapewniającym dość dobre oświetlenie otoczenia to na dodatek prezentują się bardzo efektownie.

Podświetlane kostki i lampy ogrodowe księżycowe

Lampy o kształcie kuli czy sześcianu to kolejne propozycje, które sprawią, że ogród będzie stylowy. Lampy w kształcie kuli możemy wykorzystać zarówno do oświetlenia oczka wodnego jak i płaskich powierzchni naszego ogrodu, możliwości jest wiele ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *