Jak kupić samochód bez niechcianych niespodzianek?

Planując zakup samochodu chcemy by była to inwestycja na kilkanaście dobrych lat, by samochód nam dobrze służył, odpalał w zimę i nie za często się psuł. Oczekujemy by był bezpieczny i generalnie sprawny. Często jednak przy zakupie auta (mowa o tych używanych) nie potrafimy racjonalnie ocenić czy auto jest warte tyle ile proponuje za nie jego właściciel. Niby na pierwszy rzut oka jest wszystko ok, ale czy na pewno? Dla osób, których interesuje sprawdzenie pojazdu przed zakupem powinni wejść tutaj: http://mobilekspert.pl, to strona dla wszystkich tych, którzy chcą być na 100 procent pewni swojego zakupu.

Co trzeba sprawdzić w samochodzie, zanim zdecydujemy się na zakup?

Na pewno jednym z ważnych czynników jest kompletna dokumentacja. Trzeba przypilnować by właściciel wraz z autem przekazał całą dokumentację do niego np. kartę pojazdu. (Niekiedy zdarza się, że właściciel celowo nie dołączy karty pojazdu, bo np. ją zgubił i nie chciało mu się jej wyrabiać. Wówczas kiedy już jesteśmy właścicielami auta cały obowiązek wyrobienia karty pojazdu spada na nas). Na pewno warto zrobić oględziny karoserii auta- ocenić czy samochód nie jest po wypadku. W grę wchodzi również ocena wnętrza auta, oględziny komory silnika i bagażnika, sprawdzenie podwozia i wiele innych czynności.

Dlaczego warto to wszystko sprawdzić?

Jeśli chodzi o zakup auta to lepiej nie kupować kota w worku. Trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, by potem nie okazało się, że kupiliśmy samochód powypadkowy. Czasami jednak nie mamy na to czasu lub po prostu nie potrafimy ocenić czy samochód jest sprawny- wtedy lepiej zdać się na specjalistów. Tutaj http://mobilekspert.pl znajdziemy ekipę, która od A do Z sprawdzi auto, które chcemy kupić podpowiadając czy warto je kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *