Ekologiczne zegarki- postaw na naturalność

Ekologiczne zegarki drewniane wypierają z rynku zegarki, które są wytworzone z tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. Czym się charakteryzują? Drewniane, ręcznie wytworzone zegarki są unikalne, mają w sobie duszę i są wykonane zgodnie ze sztuką zegarmistrzowską. Wiele się różnią od tych zegarków, które są seryjnie wyprodukowane i nie różnią się niczym od tysięcy innych na rynku. Drewniane zegarki sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Michał Napierała zajmuje się projektowaniem i ręcznym wytwarzaniem drewnianych zegarków. Każdy egzemplarz przez niego stworzony jest oznaczony kolejnym numerem.

Klasyczne zegarki Woodlans

Zegarki są produkowane z najlepszego drewna dębowego- wykonane zgodnie ze sztuką zegarmistrzowską. Zegarki są wykonywane na zamówienie i ze względu na to, że są wykonywane ręcznie, mogą posiadać delikatne nieregularności związane z ręczną obróbką. Sercem zegarków jest sprawdzony mechanizm Citizena. Zegarki nie są impregnowane za pomocą sztucznych środków, nie używa się również lakieru a jedynie wosku pszczelego. Dzięki temu użytkownik nie ma styczności z chemią.

Co znajdziemy w ofercie Woodlans?

W ofercie Woodlans znajdziemy zegarki, które w zasadzie różnią się od siebie jedynie bransoletami. Zegarek kosztuje od 430 złotych do 460 złotych. Zegarki mają bransolety drewniane, które są klasycznym modelem, bransolety skórzane i bransolety stalowe. Zegarek drewniany z bransoletą stalową to projekt bardzo kontrastowy. Tutaj znajdziemy wszystkie modele zegarków Woodlasn: http://www.woodlans.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *